HELP...

 
  Novinky
  Kontakt
  O nás
 
 
 
 
PanaPICS Free logos and pictures for Panasonic GD67/68 (T68i, My X-5)[http://GD67.WZ.CZ]

Help/Faq
 • Jak to funguje??

 • Pro které telefony lze použít tyto stránky??

 • Jak stáhnout logo či obrázek do telefonu??

 • Jaká je wapová adresa těchto stránek??

 • Jaká je wapová adresa mé Osobní sekce??

 • Co je to Osobní wapová stránka / sekce??

 • Kolik obrázků můžu nahrát na tyto stránky??

 • Kolik obrázků si můžu stahnout do telefonu??

 • Jaký je správný grafický formát obrázku??

 • Při pokusu o uložení obrázku do paměti telefon hlásí nějakou chybu?!?

 • Jak uložit obrázek (logo) do telefonu??

 • Jak si vytvořit bookmark (záložku) v telefonu??

 • Nemohu se dostat na wapové stránky??

 • Důležité informace • Jak to funguje??

   Máte dvě možnosti (a obě jsou zdarma): Pro registrované členy a pro ostatní. Každý si může prohlížet obrázky na těchto stránkach a v případě, že se mu nějaký líbí, tak si zkrátka zapamatuje kategorii a číslo obrázku. Navštíví wapovou verzi těchto stránek a obrázek si uloží do svého telefonu. Můžete si uložit tolik obrázků kolik chcete (velikost paměťi telefonu je jediným limitem). Druhá možnost je se zaregistrovat na těchto stránkách. Získáte tím možnost nahrávat další obrázky do všech kategorií a navíc máte k dispozici vlastní (osobní) wapovou stránku pro vaše soukromé obrázky, které nechcete, aby viděl někdo jiný (například fotografie Vaši přítelkyně/přítele). Můžete nahrát až 5 obrázků denně (5 za 12 hodin).

   Registrace vyžaduje vlastní emailovou adresu na kterou Vám bude zaslán registrační email.

  Pro které telefony lze použít tyto stránky??

   Tyto stránky byly primárně vytvořeny pro Panasonic GD67, avšak lze s určitostí říci, že fungují i pro telefony Ericsson T68i a Sagem My X-5. Velmi pravděpodobně lze použít i Panasonic GD87. O dalších modelech jiných značek (Samsung, Nokia, Philips) lze konstatovat, že to závisí pouze na podpoře formátu GIF a možnosti ukládání obrázků z Wapu. Nezbývá než prostudovat řádně manuál to zkusit to, žádné riziku zde nehrozí.

  Jak stáhnout logo či obrázek do telefonu??

   Jednoduše si na těchto stránkách nějaký obrázek vyberete, zapamatuje te si jeho číslo a kategorii (například Zvířata číslo 10) ve které se nachází. Spustíte wapový prohlížeč na vašem telefonu, a na wapaových stránkách PanaPICS tento obrázek naleznete a uložíte si ho. Pozn. Administrátor čas od času maže některé obrázky (například duplicitní), takže se může stát, že behěm prodlevy mezi nalezením obrázku na webu a wapu změní svou pozici a Vy pod stejným číslem naleznete jiný. V takovém případě je nutné znovu nalézt obrázek na webu.

  Jaká je wapová adresa těchto stránek??

   Je téměř stejná jako u webu: http://gd67.wz.cz/wap/ (pozn. malá písmena a znak "/" na konci jsou nezbytné).

  Jaká je wapová adresa mé Osobní sekce??

   http://gd67.wz.cz/clenove/YOURID.XX/ kde YOURID je váš Nick a XX je číslo vygenerované při registraci (održeli jste v registračním mailu). V případě, že jste ho zapoměli a mail smazali, máte možnost poslat email s žádostí webmasterovi, který Vám může a nemusí vyjít vstříc. (pozn. malá písmena a znak "/" na konci jsou nezbytné)

  Co je to Osobní wapová stránka / sekce??

   Osobní wapová stránka je vaše soukromá stránka s obrázkem, který není přístupný ostatním uživatelům (například fotografie Vaši přítelkyně/přítele).

   Osobní wapová sekce je kategorie do které musíte nahrát Váš obrázek, který chcete mít na Osobní wapové stránce. Můžete nahrát pouze jeden obrázek a každý další vždy přemaže ten starý.

  Kolik obrázků můžu nahrát na tyto stránky??

   Můžete nahrát až 5 obrázků během 12 hodin. Po nahrání pátého se vaše konto zablokuje na 12 hodin. Po uplynutí této doby lze opět nahrát dalších pět. Důvod tohoto limitu je pro zabránění zahlcení některých kategorií. Není vyloučeno, že se tento limit změní třeba na 10 obrázků či se zkrátí čekací lhůta...

  Kolik obrázků si můžu stahnout do telefonu??

   Můžete stahnout tolik obrázků kolik chcete. Velikost volné paměti je jediným limitem. Je nutné vzít na vědomí, že u GD67 je paměť sdílena s SMSkami a melodiemi. Takže pokud chcete více obrázků, smažte nějaké smsky. Pro telefon s celou volnou pamětí není problém stáhnout více jak 20 obrázků (záleží též na velikosti obrázků...).

  Jaký je správný grafický formát obrázku??

   Velmi dobrá otázka. Správný formát je GIF (max. 256 barev), o rozlišení 101x80 bodů (a menším) a menší jak 8KB. Obecně lze říci, že statický obrázek by měl mít kolem 2 - 3KB. Doporučujeme používat standartní paletu barev, GD67 neumí měnit paletu, takže barevný přechod obsahující 50 odstínu modré barvy bude refukován do cca 10 pruhů.

   Pro animace platí to samé, ale zde je nutné vzít v potaz, že dispaly GD67 je poměrně pomalý, takže rychlé animace nevypadají pěkně. Dále, že cca horních 10 bodů a cca dolních 15 bodů není telefonem animováno a tedy bude statických. Vněkterých případech bylo zaznamenáno, že při pokusu o stáhnutí některých animací se telefon restartoval bez jakékoliv újmy, nicméně se staáhnutí nezdařilo. Tento jev je způsoben pravděpodobně chybou ve firmwaru a jeho příčiny nám jsou zatím utajeny. Pro autory animací to zptavidla znamenalo udělat malou změnu v obrázku (třeba trošku jiná barevná palete či velikost) a vše již bylo v pořádku. Nikdy ovšem nedošlo k žádným komplikacím souvisejícím s tímto jevem.

   Formáty JPEG, TIF a BMP a další nejsou podporovánty.

  Při pokusu o uložení obrázku do paměti telefon hlásí nějakou chybu?!?

   Paměť Vašeho telefonu je pravděpodobně plná. Smažte obrázky, melodie a smsky, které nechcete a zkuste to znovu.

  Jak uložit obrázek (logo) do telefonu??

   Je to velice jednoduché. Klikněte zde

  Jak si vytvořit bookmark (záložku) v telefonu??

   Opět velice jednoduché. Klikněte zde

  Nemohu se dostat na wapové stránky???

   Wap je case sensitive, takže malá písmena, http:// na začátku a / na konci adresy jsou nezbytné! Pokud tato adresa http://gd67.wz.cz/wap/ opravdu nefunguje zkuste to za pár minut znovu.

  Důležité:

   Tyto stránky běží na free hostingu, takže se občas může stát, že nebudou dostupné či se budou natahovati velmi pomalu. Je třeba to vzít na vědomí a přistupva na ně například mimo špičku a mít rochu trpělivosti.

   Přečtete si tuto stránku pečlivě. Na 99% zde naleznete odpověd na Vaše otázky. Teprve pokud si budete jisti, že se jedná o jiný případ (neuvedený zde) napište svůj problém na tuto adresu webmaster@gd67.wz.cz. Podotýkám, že se nejedná o uživatelskou podporu firmy panasonic ani Vašeho operátora, takže problémy typu jak nastavit Wap prosím řešte na patřičných místech.  Wap adresa:

  http://gd67.wz.cz/wap/  BackZpět na hlavní stránky


  c 2002 by drack
  Any content of these pages has been uploaded by our members or found on the
  net (or i have made by myself) and I am expecting that it is free. In case that
  you know that it is not true, let me know as soon as possible and i will delete it.